Nerezový dřez Franke EFN 651-78
Nerezový dřez Franke EFN 651-78
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 150 mm, rozměr dřezu 780 x 475 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
4 359 Kč
Kód produktu: 101.0250.587
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 101.0250.587
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Franke EFN 651-78 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 780 x 475 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 355 x 395 mm
- Hloubka dřezu: 160 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti včetně otvoru pro ovládání
- Výřez do pracovní desky: 760 x 455 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Oboustranný, otočný jako levá i pravá varianta
- Otvor pro baterii vytvoříme dle požadavku
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 475 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |































