Set Sinks CUBE 560 Granblack + baterie Sinks LEGENDA S Granblack
{"savings":"697 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/granitovy-drez-sinks-cube-560-granblack","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/v/v6867fe86bf635-41109-3-granitovy-drez-sinks-cube-560-granblack.jpg","name":"Granitový dřez Sinks Cube 560 Granblack"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-legenda-s-granblack","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/o/o6867fed2974a2-41586-2-drezova-baterie-sinks-legenda-s-granblack.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks LEGENDA S Granblack"}]}
Set Sinks CUBE 560 Granblack + baterie Sinks LEGENDA S Granblack
hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 560 x 505 mm, spodní skříňka od 600 mm, záruka 10 let Více
9 261 Kč
Kód produktu: TLCU56050030_SFTLESGR30
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: TLCU56050030_SFTLESGR30
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Sinks Cube 560 Granblack
Granitový dřez Sinks CUBE 560 v barevné variantě Grandblack je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 560 x 505 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 490 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti
- Výřez do pracovní desky: 540 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž, možnost spodní montáže
- Pro spodní montáž je nutné přiobjednat sadu spodní montáže
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii, dávkovač a další příslušenství zhotovíme dle požadavku zdarma - k dispozici jsou 3 možností umístění
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
- Prodloužená záruka 10 let
- ARIAPURA - antibakteriální ochrana nejnovější generace
Co najdete v balení
- Granitový dřez Sinks
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Jak funguje ARIAPURA?
- Jde o permanentní fotokatalýzu oxidu titaničitého
- Aktivní činidlo je v celé hmotě dřezu
- Využívá UV-A záření
Co přináší ARIAPURA?
- Samočisticí schopnost dřezu
- Permanentní čistění okolního vzduchu
- Zásadní redukce pachů v celé kuchyni
- Eliminace choroboplodných zárodků a bakterií ve dřezu i okolním vzduchu
- Omezuje usazování vodního kamene
Dřezová baterie Sinks LEGENDA S Granblack
Kuchyňská stojánková baterie Sinks LEGENDA S Granblack je osazena kvalitní keramickou kartuší. Díky tomu je možné poskytovat záruku na kartuši v délce 5 let
- Povrchová úprava: Granblack
- Výška baterie: 255 mm
- Otočné ramínko o 200o
- Keramická kartuše
- Výsuvná koncovka s přepínáním sprcha/proud
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks LEGENDA S Granblack
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Ke stažení
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Granblack |
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 560 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 505 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní, Spodní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ne |





































