Nerezový dřez Pyramis Zeria 46x45 1B
Nerezový dřez Pyramis Zeria 46x45 1B
Spodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 180 mm, rozměr dřezu 462 x 457 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
VíceSpodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 180 mm, rozměr dřezu 462 x 457 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
VíceNerezový jednodřez Pyramis Zeria 46 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Dřez je určen pro montáž do roviny spracovní deskou i pro klasickou horní montáž na desku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 462 x 457 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 400 x 331 mm
- Hloubka dřezu: 180 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: Dle šablony
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii uprostřed
- Typ montáže: Horní montáž na pracovní desku, montáž do roviny s deskou
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Pyramis
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštěný nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 462 |
| Rozměr dřezu - Výška | 457 |
| Hloubka dřezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |











