Nerezový dřez Pyramis Olynthos 100 x 52 1B 1D RH
Nerezový dřez Pyramis Olynthos 100 x 52 1B 1D RH
Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 1000 x 520 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
VíceSpodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 1000 x 520 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
VíceNerezový dřez s odkapem Pyramis Olynthos 100 x 52 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky silnému plechu je dřez extrémně pevný
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 1000 x 520 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 450 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem a ovládáním výpusti
- Ovládání výpusti: Excentrické, otočením kolečka se otevře či uzavře dřez
- Výřez do pracovní desky: Dle typu montáže
- Otvor pro baterii: Jsou zhotoveny 2 otvory 35 mm pro baterii a ovládání výpusti
- Typ montáže: Horní, montáž do roviny
- Orientace dřezu: Pravý dřez
- Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Pyramis
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- V balení není těsnění, používá se silikon
- Návod na montáž
| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Kartáčovaný nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 1000 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 520 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Levý |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ dřezu | Do roviny, S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |











