Nerezový dřez Pyramis Krypto 54 x 51 1B
Nerezový dřez Pyramis Krypto 54 x 51 1B
Spodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 540 x 510 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
VíceSpodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 540 x 510 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
Více
16 890 Kč
Kód produktu: 101062101
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 101062101
Doprava: Možnosti →
Nerezový jednodřez Pyramis Krypto 54 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky silnému plechu je dřez extrémně pevný
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 540 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 500 x 390 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Výřez do pracovní desky: Dle typu montáže
- Otvor pro baterii: Jsou zhotoveny 2 otvory 35 mm pro baterii a další příslušenství
- Typ montáže: Horní, spodní i montáž do roviny
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Pyramis
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- V balení není těsnění, používá se silikon
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Kartáčovaný nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 540 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní, Spodní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ dřezu | Do roviny, Jednodřez, Spodní montáž |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |











