Nerezový dřez Pyramis Kiba Square
Nerezový dřez Pyramis Kiba Square
Spodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 150 mm, rozměr dřezu 465 x 405 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
VíceSpodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 150 mm, rozměr dřezu 465 x 405 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu)
Více
1 890 Kč
Kód produktu: 100080101
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 100080101
Doprava: Možnosti →
Nerezový jednodřez Pyramis Atria je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 465 x 405 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 400 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 445 x 385 mm
- Typ montáže: Horní montáž na pracovní desku
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Pyramis
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštěný nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 465 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 405 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |











