Kuchyňský dřez Pyramis Dorian 1B 1D
Kuchyňský dřez Pyramis Dorian 1B 1D
Hladký nerez
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 50 mm, hloubka dřezu 210 mm, rozměr dřezu 860 x 500 mm
Hladký nerez
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Hladký nerez
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
4 490 Kč
Kód produktu: 105060201
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 105060201
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez s odkapem Pyramis Dorian vyniká především kvalitním zpracováním a velmi prostornou mycí vanou s nadstandartní hloubkoui 210 mm.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 860 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 450 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 210 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Otvor pro baterii: Vytvoříme dle požadavku
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 840 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Oboustranné provedení, levá i pravá varianta
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Pyramis
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hladký nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 210 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |









