TWEET EV8 BK A55
TWEET EV8 BK A55
Kód produktu: 330.0529.664
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 330.0529.664
Doprava: Možnosti →
<p>Neokázalý a stylově čistý model TWEET vás překvapí vysokým výkonem, díky kterému se pro vás vaření stane radostí. <br><br>Zkosený panel z černého skla nepřekáží při vaření a jeho údržba je více než jednoduchá. <br><br>Vysoký výkon spolehlivě zajistí moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká nízkou spotřebou energie. <br><br>Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!<br><br>Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.<br><br>Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.<br><br>Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.<br><br>Štěrbinové sání zajistí účinné zachycení všech par.<br><br>Digestoř je vybavena dotykovým ovládáním a nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření.<br><br>Osvětlení varné plochy je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu.<br><br>Součástí balení je komín, v případě recirkulačního provozu je třeba objednat sadu pro recirkulaci a uhlíkový filtr.</p>
Ke stažení
Parametry
| Energetická třída | B |
|---|---|
| Maximální hlučnost | 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A), 51 | 59 | 64 | INT 67 db(A) |
| Osvětlení | 2x LED 4000 K |
| Ovládání digestoře | dotykové, dotykové, dotykové, dotykové, dotykové, dotykové, dotykové, dotykové, dotykové |
| Počet stupňů výkonu | 3 + INT |
| Recirkulace | Ano |
| Šířka | 55 cm |
| Průměr odtahu | 150 / 120 mm |
| Značka | Faber |
| Tukový filtr | Kovový kazetový |
| Výkon digestoře | 300 | 460 | 610 | INT 710 m3/h |
| Výrobní společnost | Faber S.p.A. |
|---|---|
| Adresa | Viale XIII Luglio, 160, 600 44 Fabriano (AN), Italia, |
| info@faberspa.com |























